Tüm endüstriyel grubuna ait ürünlere istanbul içi servis hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Verdiğimiz Endüstriyel Markalarımız;

Edasa Fagor, Öztiryakiler, Makpa, Tekso Soğutma, Uğur, Şenocak, Tecnomach, S2000 ve Türü ne Olursa Olsun Özel Yapım Endüstriyel Buzdolaplarının Tamir/Bakım ve Onarım İşlemleri Gerçekleştirilmektedir.

Endüstriyel Markalarına Ait Servis Kapsamı
Soğuk Hava Depoları Teknik Servis, Sütlük ve Şarküteri Dolapları Teknik Servis, Tezgah Altı Buz Dolapları Teknik Servis, Hamur ve Poğaça Saklama Dolapları Teknik Servis, Pasta Reyon Dolapları Teknik Servis, Kasap tipi Buzdolapları Teknik Servis, Yatay ve Dikey -18 Difrizler Teknik Servis, Camlı ve Yatay Kola ve Su Soğutma Buzdolaplarının Tamir, Bakım, Onarım ve Montaj İşlemlerini Uzman Kadromuz ile %100 Müşteri Memnuniyetiyle Gerçekleştirmekteyiz.

1 YIL GARANTİLİ, HIZLI, GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİ

Firmamız Tarafından Hizmet Verilen İl ve İlçe Bilgileri Aşağıda Yer Almaktadır. Sizde Bu Bölgelerde İkamet Ediyor ve Endüstriyel Ürünlerinizde Problemlerle Karşı Karşıya İseniz Hemen;
0212 280 0803​​ Çağrı Merkezi Numaramızdan Bizi Arayıp Randevu Alınız.

İstanbul Avrupa Bölgesi

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu’dur.